Střechy Segment
Odborník na stavbu a rekonstrukci střechy
bg_slide_3.jpg bg_slide_2.jpg bg_slide_4.jpg
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Záchytné systémy

Záchytné systémy

Záchytný systém ROOFIX: Vaše bezpečnost je naší prioritou

certifikovany_partner_stitek.png

S naším systémem nespadnete! Splňujeme zákonné požadavky na ochranu pracovníků vykonávajících činnosti ve výškách podle zákona č. 309/2006 Sb.

Instalací záchytného systému můžete zajistit bezpečné pracovní podmínky pro své zaměstnance i najaté pracovníky při jakýchkoli budoucích zásazích na střeše.

Jak funguje náš systém:

  • Kotvící body: Systém se skládá z kotvících bodů, které lze používat samostatně nebo ve spojení s nerezovým či textilním lanem.
  • Celotělový jistící postroj: Pracovník je vybaven celotělovým jistícím postrojem.
  • Jistící lano: Pomocí lana s tlumičem pádu a lanostopem se pracovník připojuje k jednotlivým kotvícím bodům nebo k lanu mezi nimi.

Správným rozmístěním a propojením těchto bodů vzniká systém, který pokryje všechny rizikové zóny na střeše. Tím minimalizujeme riziko pádu z exponovaných míst, jako jsou okraje střechy, světlíky a jiné průchody.

roofix-stresni-zachytny-system-02.jpgroofix-stresni-zachytny-system-03.jpgroofix-stresni-zachytny-system-04.jpg

Naše specializace:

Specializujeme se na rekonstrukce a opravy střech, přičemž dodržujeme všechny bezpečnostní normy. Instalací záchytného systému chráníme pracovníky před pádem z výšky nebo je včas zachytíme.

Úzce spolupracujeme s českým výrobcem zádržných a záchytných systémů Roofix. Společnost Roofix v roce 2015 uvedla na český trh kotvící body podle normy ČSN EN 795. Naším cílem je splňovat požadavky zákona č. 309/2006 Sb. o bezpečnosti práce a ochraně zdraví zaměstnanců, včetně požadavků na pracoviště a pracovní prostředí, pracovní prostředky a zařízení, organizaci práce, pracovní postupy a bezpečnostní značky.

Máte zájem o záchytný systém? Kontaktujte nás!

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Reference