Střechy Segment
Odborník na stavbu a rekonstrukci střechy
bg_slide_3.jpg bg_slide_2.jpg bg_slide_4.jpg
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nová moderní pracovní plošina

Nová moderní pracovní plošina1700.pngV průběhu září budeme mít k dispozici novou moderní pracovní plošinu OMMELIFT 1700 EXB

Kompaktní rozměry
Rychlý a snadný přechod na další úkol
Přesná obsluha
Jednoduché, intuitivní ovládání
Velký dosah

1700 EXB je napájen těžkou baterií, celkem 24V/200 Ah/5h. Provoz je možný nezávisle na síťovém připojení 230 V.

Nízké těžiště zajišťuje bezpečnou přepravu za tažným vozidlem.

Plošiny 1700 E jsou namontovány s hydraulickým pohonem, otočným košem a hydraulickými stabilizátory. Hydraulický pohon umožňuje, aby se plošina sama poháněla kolem pracoviště. Provoz ze speciální platformy, která poskytuje úplný přehled. Otočný koš umožňuje 2 osobám pracovat paralelně např. s fasádou.

Plošiny 1700 E jsou vybaveny rozkládacím nůžkovým systémem, který zvyšuje dosah výtahu přes vysoké překážky. Při ovládání nůžkového systému nahoru a dolů bude koš sledovat svislou čáru. Kromě toho nemá zdvih při otáčení ocasní kýv. Elektrické vedení ke koši je chráněno uvnitř teleskopického výložníku. Teleskopický válec je chráněn pod výložníkem.

Platformy 1700 E jsou vybaveny jednoduchým ovládáním v koši i na úrovni země. Hydraulické páky stabilizátorů jsou umístěny centrálně na podvozku. Proporcionální ovládací prvky zajišťují plynulé a plynulé pohyby. Zatížení koše 200 kg platí v celém pracovním prostoru.


Reference